Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Patronaty
Partnerzy

Mariusz Bożyk

Z branżą IT związany od 24 lat. W Arrow ECS, jako inżynier technicznego wsparcia sprzedaży zajmuje się rozwiązaniami pamięci masowych. W obszarze jego zainteresowań branżowych jest storage hybrydowy oraz All-Flash. Prywatnie pasjonat żeglarstwa i aktywny biegacz zaangażowany charytatywnie.

Krystyna Figielska

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W MagikINFO na stanowisku sales manager pracuje od 2010 roku. Swoje doświadczenie zawodowe wykorzystuje w budowaniu relacji z klientami oraz tworzeniu strategii rozwojowej firmy. Odpowiada za realizację kluczowych wdrożeń systemu w centralnej i południowo-wschodniej Polsce. Inicjatorka wielu pomysłów zaimplementowanych w systemie MagikINFO, o które zabiegali użytkownicy systemu. Prowadzi prelekcje i organizuje szkolenia z zakresu efektywnego i bezpiecznego zarządzania infrastrukturą IT. Prywatnie miłośniczka zdrowej kuchni i aktywnego wypoczynku.

Robert Gawlak

Kierownik Działu Sprzedaży w firmie Rekord Systemy Informatyczne. Powiązany z branżą IT od kilkunastu lat z czego od 2005 roku w zakresie administracji samorządowej. Wcześniej administrator sieci opartej o rozwiązania Novell NetWare. Ukończył kierunki studiów w zakresie informatyki oraz zarządzania a także rozszerzył swoją wiedzę w zakresie zarządzania projektami w szczególności metodologię PRINCE2. Odpowiedzialny m.in. za koordynowanie sprzedaży dla klientów z sektora publicznego. W wolnych chwilach zapalony biegacz i maratończyk.

Sebastian Gidziela

Dyrektor handlowy w firmie GISON Sp. z o.o. z Krakowa. Absolwent geografii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (specjalizacja Systemy Informacji Przestrzennej). Od wielu lat związany z branżą GIS, w tym od 2011 z GISON. Odpowiedzialny za sprzedaż i wdrożenia systemów geoinforamtycznych dla klientów z sektora publicznego. Fan Netflixa i NBA.

Michał Gomółka

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO. Jest jednym z pomysłodawców wielu funkcji systemu, odpowiada za sprzedaż oraz obsługę kluczowych klientów w wybranych regionach Polski. Organizuje prezentacje, szkolenia i konferencje z zakresu zarządzania infrastrukturą IT, Software Asset Management oraz podnoszenia efektywności pracy użytkowników.

Łukasz Grzesiak

Z branżą informatyczną związany od 15 lat, z branżą storage od 11 lat. Od początku kariery w firmie ArrowECS Sp. z o.o. (wcześniej DNS Polska Sp. z o.o.). W trakcie kariery zawodowej odpowiedzialny od strony handlowej za szereg produktów w tym: Sun Microsystems, HDS, Quantum, Symantec, Vmware. Obecnie w ArrowECS - dystrybutora NetApp, odpowiedzialny za sprzedaż rozwiązań macierzowych oraz wirtualizacyjnych.

Martyna Horęda

Zastępca Dyrektora Departamentu Rozwoju Systemów w Ministerstwie Cyfryzacji. Absolwentka kierunku Informatyka i Ekonometria na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada wieloletnie doświadczenie menadżerskie w zarządzaniu interdyscyplinarnymi projektami IT oraz kierowaniu zespołami tworzącymi i sprzedającymi rozwiązania informatyczne. Jest doświadczonym praktykiem w zakresie budowy, wdrażania i rozwoju systemów informatycznych. Zajmowała kierownicze stanowiska w sektorze usług IT dla bankowości oraz usług pocztowych. W Ministerstwie Cyfryzacji od lutego 2017 r. odpowiada m.in. za realizację projektów obejmujących elektroniczne doręczenia, wchodzących w skład programu „Od papierowej do cyfrowej Polski”.

Paweł Huk

Pre-Sales Technical Consultant w HP Inc. Polska, gdzie zajmuje się wspieranie firm partnerskich w wyborze właściwych rozwiązań dla konkretnych projektów, zbieraniu informacji i ocenie potrzeb klientów zarówno biznesowych jak i technicznych, prezentacją rozwiązań i zalet produktów HP oraz dostarczaniem szczegółowej wiedzy technicznej na temat produktów HP.

Michał Iwański

Od blisko 20 lat związany z branżą IT, kierownik działu instalacji, specjalista serwisów drukarek multivendorowych. Od 3 lat związany z firmą HP Ink. - na stanowisku presales konsultant.

Andrzej Jachymczak

Od 20 lat związany z branżą IT. Od 12 lat pracuje w IBM Polska na stanowisku Senior Storage Consultant. Specjalizuje się w technologiach składowania i zabezpieczania danych. Odpowiada za promowanie oraz sprzedaż rozwiązań pamięci masowych do sektora publicznego, szkolnictwa wyższego oraz do firm z sektora medialnego.

dr Maciej Kawecki

Doktor nauk prawnych. Dyrektor Departamentu Zarządzania Danymi w Ministerstwie Cyfryzacji, koordynujący krajową reformę ochrony danych osobowych. W latach 2016 – 2017 doradca w Gabinecie Politycznym Ministra Cyfryzacji. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie na którym obronił pracę doktorską nt. unijnej reformy ochrony danych osobowych. Studiował również na Uniwersytecie w Sztokholmie oraz Uniwersytecie J.W. Goethego we Frankfurcie nad Menem. W latach 2015-2016 zatrudniony w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Autor kilkudziesięciu publikacji z zakresu bezpieczeństwa danych osobowych, uczestnik kilkudziesięciu krajowych oraz międzynarodowych konferencji naukowych z zakresu prawa nowych technologii.

Dariusz Kowal

Absolwent Politechniki Częstochowskiej. Od 20 lat związany zawodowo z informatyką w rożnych instytucjach administracji publicznej. Od ponad trzech lat pracuje w Wydziale Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, gdzie zajmuje się monitorowaniem rezultatów realizacji projektów współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Regionalnych Programów Operacyjnych na lata 2007-2013 i 2014-2020.

Marek Krupa

Certyfikowany trener i konsultant, m.in. technologii firmy Microsoft, od ponad 15 lat profesjonalnie zajmujący się zarządzaniem systemami informatycznymi. Autor publikacji zamieszczanych m.in. na stronach TechNet. Nagrodzony tytułem MVP w kategorii Enterprise Client Management. Posiadacz certyfikatów MCT, MCSE, MCSA oraz MCTS.

Radosław Nielek

Doktor nauk technicznych, adiunkt w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, konsultant i przedsiębiorca, autor ponad 70 prac opublikowanych w międzynarodowych czasopismach i materiałach pokonferencyjnych, zwolennik szerokiego otwierania danych publicznych, ekspert zewnętrzny Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

Jacek Orłowski

Jest absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych. Przez ponad 6 lat aktywnie współtworzył popularny miesięcznik komputerowy CHIP, w którym pracował m.in. jako redaktor działu Software i szef działu Komunikacja. Ma za sobą również kilkuletnią praktykę informatyczną w międzynarodowej korporacji.

Sebastian Perczyński

Pracuje w Fujitsu  na stanowisku Pre-seles Consultant i specjalizuje się w rozwiązaniach pamięci masowych, backupu oraz produktach serwerowych. Posiada 11 letnie doświadczenie w branży IT które zdobył pracując w polskich i zagranicznych firmach usługowych, dystrybucyjnych i integratorskich.

Grzegorz Sroka

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku Informatyka i Ekonometria. W dziale sprzedaży Brother od 2012 roku. Służy doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań. W swoich wystąpieniach wskazuje obszary na jakie warto zwrócić uwagę optymalizując środowisko druku. Ukazuje korzyści, jakie niesie za sobą możliwość outsourcingu w tym zakresie.

Marcin Stasiaczek

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz studiów podyplomowych z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej. Od początku kariery zawodowej współpracuje z samorządami w obszarze funduszy unijnych i zamówień publicznych. Od ponad 3 lat pracuje w spółce Rekord SI jako specjalista ds. handlowych. Odpowiedzialny m.in. za inicjowanie i koordynowanie projektów dla klientów z sektora publicznego. Wolny czas spędza aktywnie – jeździ na rowerze i chodzi po górach.

Sławomir Szmulik

Absolwent Politechniki Opolskiej. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia. Od wielu lat prowadzi bloga technologicznego warsztatownia.it.  Od marca 2014 r. felietonista czasopisma „IT w Administracji”. Promotor i wdrożeniowiec darmowego oraz otwartoźródłowego oprogramowania w jednostkach publicznych i sektorze prywatnym.

dr inż. Tomasz Tatoń

Doktor nauk technicznych, absolwent wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Adiunkt w Wydziale Finansów i Technologii Informatycznych Wyższej Szkoły Finansów i Prawa w Bielsku-Białej, Inspektor w Urzędzie Gminy Jasienica. W UG Jasienica odpowiedzialny jest za informatyzację Urzędu oraz zapewnienie ciągłości funkcjonowania systemów teleinformatycznych. Do jego obowiązków należy: opracowywanie planów rozwoju usług teleinformatycznych, przeprowadzanie bieżących zamówień na dostawy sprzętu i oprogramowania, zapewnienie bezpieczeństwa danych przetwarzanych w systemach teleinformatycznych urzędu zgodnie z wymaganiami prawa.

Łukasz Undas

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 9 lat w branży informatycznej, z tego 5 w firmie Arcus SA, w której odpowiada za projekty związane z obniżeniem kosztów eksploatacji. Prywatnie żonaty, ojciec rocznego Kacpra. W wolnych chwilach lubi grać na PlayStation.

dr Ewa Weber

Sekretarz Miasta Zabrze oraz z-ca Przewodniczącego Komitetu Sterującego e-Zabrze. Manager ICT i HR z doświadczeniem w tworzeniu, a następnie w nadzorowaniu rozwoju procesów biznesowych na poziomie administracji. Posiada doświadczenie w tworzeniu strategii budowy społeczeństwa informacyjnego zgodnej z potrzebami biznesowymi i polityką Miasta oraz doświadczenie jako ekspert dla „Strategii Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego województwa Śląskiego”. Kieruje procesami analitycznymi, wdrożeniowymi i reorganizacyjnymi Miasta w zakresie ICT. Twórca i współtwórca ważnych dla miasta projektów, m.in.: budowy sieci szerokopasmowej, kompleksowego systemu obiegu dokumentów dla wszystkich jednostek miejskich, budowy cyfrowych usług wspólnych dla Miasta Zabrze i wielu innych projektów ze sfery IT. Doktor nauk ekonomicznych, autor publikacji z dziedziny zarzadzania sferą IT i procesów wdrożeniowych oraz autor książki „Inteligentne zarządzanie sferą pomocy społecznej. Dobre praktyki” zawierającej rozwiązania m.in. dla obszaru IT.

______________________________________________________________________________________________________________________________________

Informacje o cookies © 2019 PRESSCOM Sp. z o.o.